
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 1 pF |
| Tolerance | 0.25 pF |
| Height - Seated (Max) | 0.55 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Dielectric | NP0 |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 50 V |
| RoHS | Compliant |
Stock: 59
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01296
Ext.Price$0.01296
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01296 | $0.01296 |
| 10 | $0.00998 | $0.09980 |
| 50 | $0.00858 | $0.42900 |
| 100 | $0.00737 | $0.73700 |
| 500 | $0.00650 | $3.25000 |
| 1000 | $0.00611 | $6.11000 |
